Rodzinne świętowanie!

W piękną, słoneczną, majową sobotę w naszej szkole zapanowała radosna atmosfera zabawy. Tego właśnie dnia odbyła się po raz pierwszy impreza integracyjna dla uczniów i ich rodzin pod nazwą „Święto Rodziny”. Jest to wspaniały czas zarówno dla rodziców  jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.

Na tę wyjątkową uroczystość  przybył również Starosta Powiatu Kępińskiego Pan Robert Kieruzal.

 Na kilka godzin teren szkoły oraz boisko szkolne zamieniły się w plac zabaw. Wśród atrakcji nie zabrakło dmuchanej zjeżdżalni, trampoliny, fotobudki, toru rowerowego czy malowania twarzy. Dla zgłodniałych przygotowany był „kącik łasucha” - przepyszne kiełbaski z grilla, chleb ze smalcem i kiszone ogórki, a na osłodę na wszystkich czekało małe „co nieco”.

Nie zabrakło także waty cukrowej, popcornu i zimnych napojów.

Miłą niespodzianką dla rodziców były upominki przygotowane przez uczniów.

Niezwykłą frajdę sprawiło dzieciom zwiedzanie wozu strażackiego. Miłośnicy motoryzacji mogli pojeździć na motorach, a na tych którzy wolą tradycyjne środki lokomocji, czekałaciuchcia”. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś interesującego. Rozrywki zorganizowane dla dzieci i rodziców pokazały zdrowy sposób spędzania wolnego czasu oraz dobry pomysł na integrację rodziny.

Nic dziwnego, że przy tylu atrakcjach, które były możliwe dzięki wsparciu finansowemu powiatu kępińskiego i Rady Rodziców, wszyscy z niechęcią opuszczali plac szkolny.

To był miły, radosny i rodzinny dzień w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok!