Nasi uczniowie na Malcie - Erasmus+ Maj 2023

W ramach realizacji projektu Erasmus+: „Matematyka to zabawa! Wsparcie umiejętności i kompetencji matematycznych u uczniów z niepełnosprawnościami”, grupa uczniów, rodziców i nauczycieli naszej szkoły wzięła udział w wyjeździe na Maltę. Podczas pobytu uczestnicy projektu brali aktywny udział w zajęciach edukacyjnych w partnerskiej szkole Guardian Angel Secondary School. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności matematyczne, językowe oraz nawiązywali nowe znajomości. Nauczyciele uczestniczyli w szkoleniach dotyczących zastosowania technologii VR w edukacji oraz wykorzystania muzyki w nabywaniu elementarnych pojęć matematycznych. Celem projektu było również poznanie kultury i tradycji Malty. Podczas pobytu grupa odwiedziła m.in.: stolicę Malty - Valettę, miasto ciszy – Mdinę, miała również możliwość podziwiania krajobrazów podróżując autobusem hopp on - hopp off.
Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.