Strona główna/O nas/Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy

Dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy

Dyrekcja

mgr Magdalena Misiak-Hojka

Wicedyrektor

mgr Sylwia Grabowska

Grono Pedagogiczne

  • Ks. Jacek Andrzejczak - nauczyciel religii
  • mgr Magdalena Basiura - oligofrenopedagog
  • mgr Katarzyna Biegańska - pedagog specjalny - oligofrenopedagog, nauczyciel języka polskiego, logopeda,terapeuta ręki
  • mgr Agnieszka Bień-Pawlaczyk - pedagog specjalny
  • mgr Sylwia Bierwagen-Gierak - oligofrenopedagog, nauczyciel języka polskiego, terapeuta terapii czaszkowo-krzyżowej
  • mgr Ewa Błaszczyk-oligofrenopedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej
  • mgr Andrzej Błażków - oligofrenopedagog
  • mgr Ilona Brzezińska - pedagog specjalny, terapeuta terapii behawioralnej, terapeuta terapii bilateralnej
  • mgr Joanna Chmielewska- oligofrenopedagog
  • mgr Marta Drzankowska - fizjoterapeuta
  • mgr Andżelika Dudzic - oligofrenopedagog
  • mgr Sławomir Gierak - pedagog specjalny, nauczyciel przyrody, biologii, terapeuta terapii czaszkowo-krzyżowej
  • mgr Łukasz Gruszka- oligofrenopedagog ,nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Andrzej Gruszka - oligofrenopedagog, nauczyciel geografii
  • mgr Przemysław Gwoździcki - nauczyciel wychowania fizycznego osób z niepełnosprawnością intelektualną
  • mgr Patrycja Hanke - pedagog specjalny, terapeuta ręki
  • mgr Małgorzata Kuźnik - logopeda
  • mgr Edyta Idzikowska - oligofrenopedagog, nauczyciel chemii, fizyki, matematyki
  • mgr Wioletta Irzykowska - oligofrenopedagog
  • Monika Jach - oligofrenopedagog, fizjoterapeuta, terapeuta terapii czaszkowo-krzyżowej
  • mgr Martyna Klajnert - oligofrenopedagog, terapeuta Integracji Sensorycznej
  • mgr Katarzyna Kowalczyk - pedagog specjalny, surdopedagog, tyflopedagog
  • mgr Wioletta Kowcz - oligofrenopedagog, nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Anna Kucharska-Zadka - oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta ręki
  • mgr Oskar Langner - nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Anita Lemanik - pedagog specjalny - oligofrenopedagog, nauczyciel historii
  • mgr Maria Lemanik - oligofrenopedagog
  • mgr Mariola Leśniarek - pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta Integracji Sensorycznej
  • mgr Bernadeta Nowak - pedagog specjalny, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • mgr Jarosław Olszok - oligofrenopedagog, pedagog
  • mgr Zbigniew Orkowski - pedagog specjalny - oligofrenopedagog, nauczyciel wychowania fizycznego
  • mgr Iwona Osiecka - oligofrenopedagog
  • mgr Joanna Ostrowska-Klyta - oligofrenopedagog, nauczyciel plastyki
  • mgr Małgorzata Pastusiak- Kubiak - oligofrenopedagog, nauczyciel biologii i języka angielskiego
  • mgr Barbara Pierzchawka - oligofrenopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, trener umiejętności społecznych
  • mgr Aleksandra Rabiega - psycholog
  • mgr Joanna Rachel - oligofrenopedagog, nauczyciel języka angielskiego, terapeuta terapii EEG Biofeedback
  • mgr Katarzyna Rachel - pedagog specjalny, nauczyciel muzyki
  • mgr Klaudia Rak - pedagog specjalny, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapeuta ręki
  • mgr Anna Ratajszczak - pedagog specjalny, terapeuta Integracji Sensorycznej
  • mgr Dariusz Sitek- pedagog specjalny - oligofrenopedagog, nauczyciel religii i plastyki
  • mgr Honorata Stańczyk - oligofrenopedagog
  • mgr Patrycja Świątek- pedagog specjalny- oligofrenopedagog, terapeuta terapii Hallwick
  • mgr Ewelina Woronko - pedagog specjalny, pedagog
  • mgr Edyta Woś - pedagog specjalny
  • mgr Justyna Wereszczyńska - nauczyciel edukacji i rehabilitacji osób niepełnosprawnych ruchowo, terapeuta Integracji Sensorycznej,trener umiejętności społecznych
  • mgr Katarzyna Żołędziewska - pedagog specjalny, nauczyciel plastyki, techniki, muzyki, bibliotekarz szkolny
  • mgr Leszek Żołędziewski - pedagog specjalny- oligofrenopedagog, nauczyciel techniki i informatyki

Pomoc nauczyciela

  • Elżbieta Grześniak
  • Krystyna Hanke
  • Iwona Karwacka
  • Jadwiga Krawczak
  • Sabina Marciszyn
  • Beata Myśliwiec
  • Iwona Narękiewicz
  • Anna Olejnik
  • Jadwiga Symala

Pracownicy Administracji

  • mgr Karina Zimoch - główny księgowy
  • Paulina Wrześniacka - specjalista
  • mgr Aleksandra Kostrzewa - specjalista

 

do góry