Strona główna/Kontakt/Polski język migowy

Polski język migowy

W związku z wejściem w życie z dniem 1 kwietnia 2012 r. Ustawy z dnia 19 sierpnia 2011 r. o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. Nr 209, poz. 1243 ) Zespół Szkół Specjalnych w Słupi pod Kępnem informuje, że osoby doświadczające trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się (głuche i głuchoniewidome) mogą kontaktować się poprzez e-mail podany w zakładce kontakt.

Dostępność Informacyjno - Komunikacyjna

Szkoła położona w sąsiedztwie drogi krajowej nr 11. Prowadzi do niej wejście główne, o ograniczonym dostępie . Do szkoły można się też dostać wejściem od dziedzińca wejście także jest ograniczone należy telefonicznie skontaktować się z sekretariatem szkoły 627 822 287.

Na parterze budynku znajduje się:

  • pięć sal lekcyjnych, księgowość, sekretariat, gabinet dyrekcji, pokój nauczycielski świetlica szkolna, gabinet psychologa szkolnego .Po wejściu do budynku po lewej stronie znajdują się toalety. Na końcu korytarza po lewej stronie znajduje się przejście do sali gimnastycznej.
  • Przed wejściem do Sali gimnastycznej po prawej stronie wejście po schodach z poręczą znajduje się gabinet pielęgniarki szkolnej oraz sala wczesnego wspomagania.
  • Na pierwszym piętrze znajduje się siedem sal lekcyjnych , gabinet logopedy i sala sensoryczna oraz toalety.
  • Na drugim piętrze jest 10 sal lekcyjnych  biblioteka szkolna ,gabinet psychologa i  toalety.
  • Na pierwsze i drugie piętro budynku prowadzą dwie klatki schodowe z poręczami.
  • Budynek  jest wyposażony w windę, 

Kontakt ze szkołą

Ze szkołą można się skontaktować telefonicznie dzwoniąc do sekretariatu pod numer 627 822 287, mailowo WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

do góry