Strona główna/O nas/Aktualności/Zawody pływackie w ZSS

Zawody pływackie w ZSS

25/04 2024

Z ogromną radością informujemy, że w dniu 23.04.2024 w ZSS w Słupi pod Kępnem odbyły się zawody pływackie z udziałem drużyn: SOSW Ostrzeszów, SOSW Borzęciczki, ZSS Pleszew, ZSS Jarocin oraz ZSS Słupia. Przyciągnęły blisko 50 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja odbyła się w 16 konkurencjach na dystansach 25 i 50 metrów, z uwzględnieniem różnych stopni niepełnosprawności. Wszyscy uczestnicy otrzymali medale za wywalczone miejsca oraz pamiątkowe dyplomy.

Nasze wydarzenie było nie tylko pokazem sportowego ducha, ale także platformą integracji i wzajemnego wsparcia. Każdy uczestnik, niezależnie od wyniku, wykazał się niezwykłą determinacją i pasją, co czyni nas niezmiernie dumnymi.

Po zakończeniu zawodów wszyscy uczestnicy udali się na poczęstunek. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania nowych znajomości w mniej formalnej atmosferze.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywne włączenie się w życie sportowe i zaangażowanie w rywalizację. Wasza obecność i duch sportowej rywalizacji są dla nas niezmiernie ważne.

Jesteśmy przekonani, że takie wydarzenia mają ogromne znaczenie dla promowania aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród osób z niepełnosprawnościami. Mamy nadzieję, że takie momenty przyczyniają się do budowania pozytywnej atmosfery i są dobrą tradycją naszych zawodów.

Zawody pływackie w ZSS

100 zdjęć

ŁUKASZ GRUSZKA

do góry