Strona główna/O nas/Aktualności/

XXII Wiosenne Biegi Lekkoatletyczne w Ostrowie Wielkopolskim

22/05 2026

W środę 20 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w XXII Wiosennych Biegach Lekkoatletycznych w Ostrowie Wielkopolskim.  Celem zawodów jest propagowanie biegania jako jednej z form aktywności fizycznej. Nasi uczniowie w czasie biegów poradzili sobie świetnie!  Drugie miejsce zajęła Anna Napierała, natomiast dyplomy za udział w biegach otrzymali : Filip Peksa, Agata Ziok, Wojciech Wodyński i Oskar Górecki. Serdecznie gratulujemy! 

do góry