XXII Wiosenne Biegi Lekkoatletyczne w Ostrowie Wielkopolskim
22/05
2026
W środę 20 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w XXII Wiosennych Biegach Lekkoatletycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Celem zawodów jest propagowanie biegania jako jednej z form aktywności fizycznej. Nasi uczniowie w czasie biegów poradzili sobie świetnie! Drugie miejsce zajęła Anna Napierała, natomiast dyplomy za udział w biegach otrzymali : Filip Peksa, Agata Ziok, Wojciech Wodyński i Oskar Górecki. Serdecznie gratulujemy!
Biegi lekkoatletyczne - Ostrów Wielkopolski 2026
10 zdjęć